• q13
 • q5
 • q6
Добредојдовте на Jaz ТРГОВИЈА
 • Службено патување аранжман

  Службено патување аранжман

  А добро разработена бизнис патување ви овозможува да се фокусираат на бизнис дел од патувањето без да се грижиш за туристички аранжмани.
 • производ извори

  производ извори

  Извори производи да се фати на пазарот побарувачката од Кина пазари, кантон саем и професионални производители.
 • Пазарот водич и преведувач

  Пазарот водич и преведувач

  Можеме да организираме еден работи кои зборуваат течно јазикот на вашата земја и знаат локалниот пазар и да ви помогнеме.
 • логистика

  логистика

  Ние нудиме врвен превозот и логистички решенија кои ви помогне да заштедите повеќе време и пари.
 • складирање

  складирање

  Чување на вашата стока во нашиот магацин, да ви помогне да се меша во сад.
 • КК & Контрола на квалитет

  КК & Контрола на квалитет

  Највнимателно агент во Кина, а ние сме строги за секој детал на вашата стока.

Па зошто Jaz ТРГОВСКИ

Ние сме агент бр.1 Гуангжу извори, нашата компанија нуди едно услуги Гуангжу извори за вашето купување во Кина дали ќе купите од локални добавувачи, производители и дистрибутери или од фабриката директно.
 • професионален тим

  професионален тим

  10 години работно искуство и професионален кадар помогне на вашиот бизнис да оди глатко во Кина.
 • надомест за услугата

  надомест за услугата

  Доделување на Комисијата, ниско до 1%;
 • услуги за извоз едношалтерски

  услуги за извоз едношалтерски

  Еден-стоп шопинг на различни видови на стока да ви помогне да заштедите повеќе време и пари.
 • флексибилни соработка

  флексибилни соработка

  Прифати мала количина, може да се меша многу Предмети во еден сад.
 • 100% контрола на квалитетот

  100% контрола на квалитетот

  Највнимателно агент во Кина, а ние се строги за контрола на квалитет
 • добра локација

  добра локација

  Главната канцеларија во близина на кантонот саем комплекс, магацини достапни во Гуангжу, Шенжен, Yiwu, и Foshan.
 • Без надомест крие

  Без надомест крие

  Нулта далечина контакт со 100.000 кинески добавувачи, не постои било која друга крие надомест.
 • Висока ефикасност

  Висока ефикасност

  Некои производи се во акции, може да бидат доставени во рок од 1 недела.

за нас

Јаз ТРГОВИЈА, кратки за GZ Jaz трговската соработка., ДОО, е сигурен и доверлив компанија за извоз во Кина, се наоѓа во Гуангжу, најзначајните извозни град во Кина. Имаме предвидени најдобрите кинески извоз на услуги во повеќе од 30 земји низ целиот свет. И воспостави повеќе и поблиску работни односи со нашите клиенти и добавувачи не само што обезбеди непосредна и сигурен услуги, но постојано ги надминуваат очекувањата и цели.

 

 • 9ab1f_648de-3d755-d7eb8-012ec
 • Content-маркетинг-la-Gi-696x392

Кина пазари

Повеќето професионални и сигурен водич во Кина пазар.
 • Козметички и убавина производи на пазарот

  Козметички и убавина производи на пазарот

 • кожа на пазарот

  кожа на пазарот

 • играчка на пазарот

  играчка на пазарот

 • облека на пазарот

  облека на пазарот

 • чевли пазар

  чевли пазар

 • текстил на пазарот

  текстил на пазарот

 • Градежни материјали пазарот

  Градежни материјали пазарот

 • машини пазар

  машини пазар

 • мебел пазар

  мебел пазар

 • Авто-делови пазар

  Авто-делови пазар

 • Стока за широка пазар

  Стока за широка пазар

 • Електронски производи на пазарот

  Електронски производи на пазарот

 • Гледајте на пазарот

  Гледајте на пазарот

 • пазарот накит

  пазарот накит

 • Хотели пазар

  Хотели пазар

 • очила пазар

  очила пазар

Билтен

Кажете ни вашиот план во Кина сега!
За било какви прашања во врска со productos o ценовник на нашите услуги, ве молиме оставете ги вашите информации за контакт со нас, ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.